Wioślarstwo

Ogólnie

Wioślarstwo niepełnosprawnych

Niezbyt długi artykuł prezentujący wioślarstwo osób niepełnosprawnych zarówno na ergometrze wioślarskim, jak i na wodzie, z punktu widzenia zawodnika.

Handicap

Obszerne fragmenty artykułu, który ukazał się w miesięczniku stoważyszenia CROSS, numer 10-11 (67-68) październik-listopad 2010. Trener Ryszard Koch cytował w nim obszerny fragment mojej wypowiedzi dotyczącej alternatywnego sposobu wyznaczania wyniku w przypadku wioślarzy o zróżnicowanej masie ciała. Od czasu publikacji tego artykułu system opisywany w artykule został już w Polsce zastosowany kilkakrotnie.

Kalkulator handicap

Kalkulator pozwala na obliczenie wyniku osiągniętego na ergometrze wioślarskim po uwzględnieniu masy ciała

Handicap - tabela przeliczników

Dosyć dokładna tabelka do przeliczania wyników wioślarskich w zależności od masy ciała. Na innych stronach informacje na temat tego systemu.

Wioślarstwo i ja

Wezmę udział w Akademickich Mistrzostwach Polski

Już niebawem można będzie mnie zobaczyć na Akademickich mistrzostwach Polski w konkurencji ergometru wioślarskiego. Zapraszam do kibicowania. Liczę na Was!

Ścigaliśmy się w Stolicy

III rzut Akademickich Mistrzostw Warszawy i Województwa Mazowieckiego przeszedł już do historii. Was, drodzy czytelnicy zapraszam do lektury artykułu, w którym podsumowuję występ nie tylko w tym, ale i w dwóch poprzednich etapach imprezy.

Ścigamy się w Stolicy

Zapraszam na III rzut Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w konkurencji ergometru wioślarskiego. Wasz doping bardzo się przyda.